ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6"
4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 6 of 6
Slika je samo za ilustracijo
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 6 of 6
Izdelek trenutno ni na zalogi.
Odkrijte še več Prenosni računalniki ASUS
  • Prostor za shranjevanje
    128 GB
  • Tip trdega diska
    SSD
  • Velikost pomnilnika
    4.0 GB
    DDR4
  • Velikost zaslona
    11.6 "
    1366 x 768
  • Procesor
    Intel Celeron N4500
    1.10 GHz
  • Število jedr procesorja
    2
Barva
siva
Blagovna znamka
ASUS
Dimenzije
295 x 19.9 x 205 mm
Dotik
ne
Drugo
ne
Grafična kartica
Intel UHD Graphics
Hitrost procesorja
1.10 GHz
Ločljivost zaslona
1366 x 768
Operacijski sistem
Windows 11 Professional
Opomba
Optični pogon
Osvetlitev tipkovnice
Povezljivost
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Priključki
USB-C 3.1, USB-A 3.0, USB-A 2.0, Gb LAN, HDMI 1.4, avdio vhod/izhod, čitalnik kartic
Procesor
Intel Celeron N4500
Prostor za shranjevanje
128 GB
Razpored tipk
ES (španščina)
Spletna kamera
da
Teža
1260.0 g
Tip pomnilnika
DDR4
Tip trdega diska
SSD
Velikost pomnilnika
4.0 GB
Velikost zaslona
11.6 "
Zaslon
60 Hz