Samsung S24E650DW | 24"
črn
  • Samsung S24E650DW | 24" | črn, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | črn, image 2 of 2
Slika je samo za ilustracijo
  • Samsung S24E650DW | 24" | črn, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | črn, thumbnail 2 of 2
Izdelek trenutno ni na zalogi.
Odkrijte še več Monitorji
Barva
črna
Blagovna znamka
Samsung
Dimenzije
554 x 357 x 224 mm
Ločljivost zaslona
1920 x 1200 (WUXGA)
Odzivni čas
4.0 ms
Opomba
Priključki
DVI-D, VGA
Teža
5300.0 g
Velikost zaslona
24.0 "
Zaslon
PLS, 60 Hz