LG 55NANO759PA | 55"
črn
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, image 5 of 5
Slika je samo za ilustracijo
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | črn, thumbnail 5 of 5
Izdelek trenutno ni na zalogi.
Odkrijte še več Televizorji
Avdio
2 x 10 vatov
Barva
črna
Blagovna znamka
LG
Dimenzije
1235 x 774 x 232 mm
Energetska oznaka
G
Leto izida
2021
Ločljivost zaslona
3840 x 2160 (4K UHD)
Operacijski sistem
WebOS 6.0
Opomba
Povezljivost
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Priključki
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, digitalni avdio izhod, 3,5 mm avdio izhod, eARC
Teža
15000.0 g
Tuner
DVB-C/-T/-T2/-S/-S2 HEVC (H.265)
VESA
300 x 300
Velikost zaslona
55.0 "